Volné pozice

Web Application Developer Pozice je aktuálně obsazena

11. 01. 2017

Pro našeho klienta, poradenskou společnost s mezinárodní působností, hledáme kolegu na pozici Junior Front-end Web Application Developer / Front-end Coder - pro vývoj front-endových částí webových aplikací na platformě BPM.

Co vás čeká
- Samostatná práce na zajímavých projektech s mezinárodním přesahem;
- Vývoj front-endových částí webových aplikací na platformě BPM.

Požadujeme

- Anglický jazyk – číst a porozumět "programátorskému" textu;
- HTML;
- CSS;
- výhodou zkušenost s responzivními aplikacemi;
- JavaScript (práce s komplexními Objekty, s konstruktory, funkcemi, práce s eventy (i vytváření/manipulace v runtime);
- Práce s (GUI) frameworky (např. Dojo, jQuery, SPARK);
- Samostatnost, schopnost čtení složitější dokumentace (k frameworkům)
- Rozumět práci s komplexními proměnnými;
- Základní principy AJAX, JSON.

Výhodou bude, pokud budete umět
- Schopnost práce s grafikou – být schopen si “rozřezat” vstupy od grafika a nastylovat si aplikaci;
- Znalost základů UX a "grafické cítění".

Zkušenost s platformou BPM není nutná. Vybraný uchazeč získá školení na používání BPM.

Nabízíme

- Perspektivní práci v mladém týmu;
- Možnost spolupracovat na zajímavých projektech, klienti globální instituce, kteří implementují BPM.
- Ohodnocení odpovídající kvalitě kandidáta, díky velkým klientům může být nadstandardní.