HR poradenství

PERSONALISTA NA TELEFONU
Za měsíční paušál můžete získat poradenství zkušené personalistky, která se umí rychle orientovat v pracovně právní problematice, ať už potřebujete správné lidi nabrat, s nesprávnými se správně rozloučit nebo cokoli mezitím včetně mzdového poradenství. 

ASISTOVANÁ INZERCE
Unikátní metodika pro ekonomicky výhodný nábor kvalitních lidí. Chápeme Vaše potřeby, respektujeme Váš čas i Vaši reputaci.  Připravíme s Vámi inzertní plán na míru s výraznou úsporou oproti ceníkovým cenám. Nabízíme 2 varianty spolupráce:

1) (Cenově) výhodná inzerce: sestavíme Váš inzerát, vystavíme na nejnavštěvovanější personální server/y; předložíme uchazeče; zajistíme komunikaci s uchazeči včetně zpětné vazby. Fixní poplatek: 5.800 Kč

2) Asistovaná inzerce: sestavíme Váš inzerát, vystavíme na nejnavštěvovanější personální server/y; zajistíme telefonické pohovory s vybranými uchazeči na základě předem dohodnutého skriptu; předložíme odpovídající uchazeče; zajistíme komunikaci s uchazeči včetně sjednávání schůzek a zpětné vazby. Fixní poplatek: 19.000 Kč


KOUČING

Spolupracujeme s celou řadou koučů, ať už zaměřených na celkový rozvoj nebo na úzce zaměřené otázky – od klasiky rozvoje obchodních dovedností přes improvizaci, energii, zdravý životní styl atd.

PRÁVNÍ PORADENSTVÍ
Naši personalisté kombinují mnohaleté zkušenosti a ve spolupráci s právníkem, specialistou na pracovní právo, Vám zajistí komfortní a bezpečné řešení problémů.

OUTSOURCING HR
Nejste spokojeni s výkonností Vašeho náboráře? Neumíte ho celoročně vytěžit, přemýšlíte, s jakou další činností „to“ spojíte? Náborářka se u Vás nudí a náborem několikrát za rok své zkušenosti nezdokonalí? Nabízíme Outsourcing Recruitmentu nebo celého HR. Vaši náborářku převezmeme pod naše křídla, Vám zachováme informační kontinuitu a „známou tvář“, která se vytěžením na dalších projektech zkvalitní a poroste pro svůj i Váš prospěch. Za menší měsíční poplatek budete mít kvalitnější a „spokojenější“ službu.


SYSTÉM ŘÍZENÍ VÝKONNOSTI
Vytvořením pravidel řízení výkonnosti získá společnost nástroj pro vyhodnocování výkonnosti a pravidla pro řízení a motivaci pracovníků i manažerů.

OPTIMALIZACE ORGANIZAČNÍ STRUKTUR A PRACOVNÍCH POZIC
Pohledem zvenčí Vám pomůžeme zanalyzovat organizační struktury včetně náplně práce jednotlivých pracovníků, jejich kompetence a odměňování. Umíme navrhnout dle velikosti Vaší společnosti, strategie, postavení na trhu a oboru podnikání optimální strukturu společnosti, business procesy, kompetenční profily, popisy pracovních funkcí, včetně jejich kalibrace / hodnocení, klíčové ukazatele výkonnosti a systémy pro řízení procesu odměňování.

SYSTÉM VZDĚLÁVÁNÍ
Nastavíme Vám systém vzdělávání navázaný na Vaši firemní strategii a rozpočet. Díky dobrému přehledu o trhu můžeme doporučit vzdělávací společnosti nebo s individuálními kouči tzv. ušít systém vzdělávání Vám na míru.