VÝROBNÍ ŘEDITEL Pozice je aktuálně obsazena

21. 02. 2020

Pro našeho klienta, zavedenou výrobní společnost s rostoucími tržbami (500 fte, T1,5mld.), leadera na trhu ve svém oboru (subdodávky převážně pro FMCG), hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

- převzetí výrobního řízení společnosti, dokončení projektu vnitřní reorganizace;
- tvorba strategického plánu a jeho realizace;
- jednání s významnými zákazníky (certifikace, nastavení výroby, možností;
- úzká spolupráce s obchodním oddělením ((podpora, poradenství, kalkulace);
- sloučení výrobních jednotek, hledání synergií, nastavení vnitřního uspořádání;
- vedení projektů na zvyšování kvality a zefektivnění výrobních procesů;
- zavádění projektů automatizace a robotizace;
- zavádění metod štíhlé výroby, atd.;
- součást vedení společnosti, reportování představenstvu.

Požadujeme

- máte alespoň 10 let zkušeností na pozici Výrobního ředitele;
- znáte výrobně výrobní prostředí, máte zkušenosti s optimalizací výroby, hledáním úspor, hledáním řešení pro rychlejší nastavování výrobních linek, se zaváděním metod štíhlé výroby;
- máte dokončené VŠ vzdělání technického směru, hovoříte anglicky / německy;
- jste důsledný, urputný se zdravou mírou ctižádosti;
- máte ambice, chuť růst, vést, inovovat, hledat příležitosti;
- vítáme předchozí působení v automotive nebo s krizovým / transformačním řízením;
- jste odolný vůči stresu i personálnímu odporu při zavádění "novot";

Nabízíme

- vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti;
- dlouhodobost a stabilitu;
- akcionáře podporujícího investice.

Pokud jste dočetl/a až sem, rezonujeme s Vámi, pošlete svůj životopis. Na prvním kancelářském seznamovacím setkání nás bude zajímat Vaše case study s fakty. Druhé setkání naplánujeme do provozu. Těším se na setkání s Vámi