Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

PRODUKČNÍ ZPĚVNÍKŮ Pozice je aktuálně obsazena

19. 05. 2023

 

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Jedním z našich menších (o to více oblíbených) projektů jsou SuperNoty.cz. Projekt vznikl prozaicky – umožnit profesionálním i amatérským hudebníkům legálně stahovat notové záznamy při dodržování autorských práv. Mezi naše klienty patří amatérští i profesionální hudebníci, lidové školy umění, hudební soubory, atd. Naši notografové rozptýlení po celé republice „přepisují“ moderní skladby, oblíbené písně, lidovky i historické kantáty. Propojením s obdobným serverem v UK je u nás možné stahovat i písně světových autorů. Vydáváme tištěné zpěvníky, učebnice zpěvu a připravujeme další výukové programy.

Dosud jsme vydali několik úspěšných zpěvníků (Tublatanka, Ryvolovky, Nerez, Katapult, Žlutý pes, ale i Vokalízy). Rádi bychom zvýšili tempo vydávání zpěvníků a přinesli našim zákazníkům širší nabídku z naší autorsky bohaté hudební scény. Z tohoto důvodu chceme vytvořit novou pozici PRODUKČNÍ ZPĚVNÍKŮ / MANAŽER/KA PRO VYDÁVÁNÍ ZPĚVNÍKŮ.

Jedná se o maximálně výkonnou roli bez přímých podřízených koordinující externí dodavatele - notografa, grafika, tiskárnu, online experta.

Na Vás bude kompletní práce s vydáním zpěvníku:
- příprava edičního plánu
- získání autorských práv
- výběr skladeb
- koordinace notografa
- koordinace grafika
- korektury do vypilovaní
- získání případných partnerů pro vydání zpěvníků
- komunikace s tiskárnou
- koordinace marketingové kampaně
- organizace slavnostního pokřtění
- supervize distribuce přes e-shop.

Podle šikovnosti a obchodního ducha další činnosti spojené s uvedenou agendou :-)

Požadujeme

- znalost hudebního prostředí, aktivní vztah k hudbě;
- samostatnost, pracovitost, spolehlivost, hands-on přístup;
- minimálně po dobu přípravy a vydání "Vašeho" prvního zpěvníku full time přítomnost v kanceláři, následně domluvou;
- pečlivost, pozornost;
- velmi dobrá znalost českého jazyka;
- sš/vš vzdělání.

Nabízíme

- fixní odměna + % z prodaných zpěvníků + podíl ze získaných sponzoringů / partnerských příspěvků;
- samostatnost, tvořivost, v rámci harmonogramů volnost;
- vysoká míra seberealizace