Volné pozice

VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODDĚLENÍ (menší hotelový holding) Pozice je aktuálně obsazena

02. 05. 2019

Pro hotelový miniholding (aktuálně 2 hotely + připravované akvizice) hledáme kandidáta z oboru na pozici VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce:

  • Samostatné řízení dvou menších finančních oddělení.
  • Zastupování společností vůči třetím stranám (státní správa, banky, auditoři, daňoví poradci).
  • Řízení měsíčních závěrek dle českých účetních standardů.
  • Tvorba finančních plánů a kontrola plnění.
  • Kontrola cash-flow, monitoring závazků a pohledávek.
  • Budgeting a forecasting.
  • Zodpovědnost za účetnictví a controlling, řízení vnitřních kontrolních procesů.
  • Péče o účtování majetku jednotlivých společností včetně inventarizace.
  • Analýzy a reporting pro vedení společnosti a zástupce akcionářů.
  • Začlenění případných dalších akvizic a jejich analýzy.
  • Příprava reportů pro představenstvo a jejich prezentování.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Zkušenosti ze všech oblastí finančního řízení, případně konzultantský background.
  • Předchozí zkušenosti na pozici finanční manager nebo samostatný/á hlavní účetní alespoň 3 roky.
  • Požadujeme zkušenosti z oblasti služeb, konkrétně hotelnictví.
  • Znalost tvorby finančních plánů, kontrola cash-flow.
  • Dobrá znalost podvojného účetnictví, daňové problematiky.
  • Znalost MS Office, především Excel (tabulky, funkce).
  • Praktický přístup k řešení problémů a umění nadhledu.
  • Proaktivitu a hands-on přístup.
  • Pečlivost, systematičnost, samostatnost, spolehlivost a týmový hráč.

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a prosperující společnosti.
  • Vysoká možnost seberealizace.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Smlouva na dobu neurčitou.
  • Nástup dohodou.