Volné pozice

Ve dne OBCHODNÍK v noci HUDEBNÍK? Pozice je aktuálně obsazena

01. 09. 2016

Pro podporu unikátního start-up projektu z hudební oblasti hledáme zkušeného OBCHODNÍKA/OBCHODNICI se vztahem k hudbě:

Ve dne OBCHODNÍK v noci HUDEBNÍK.jpg

Náplň práce:

-     Jednání s autory hudby a textů českých a slovenských skladeb a uzavírání smluv o poskytnutí práv na prodej digitálních notových záznamů;
-     Jednání s potenciálními sponzory, podporovateli a příznivci z řad fyzických a právních osob a uzavírání smluv s finančním či hmotným plněním,
-     Vyhledávání vhodných dotací a grantů, vedení jednání a konzultací s představiteli státních a příspěvkových organizací o dotacích a grantech, vedení evidence žádostí a jejich stavu, zhotovování podkladů pro výkazy plnění podmínek udělených grantů

-     Jednání se zástupci hudebních i standardních škol, muzeí, hudebních knihoven a archivů státních, příspěvkových i soukromých institucí;
-     Úpravy prezentací projektu na míru a příprava dalších podkladů pro jednání,
-     Jednání o reklamní a PR spolupráci se zástupci médií,
-     Zadávání a kontrola plnění z obchodních a marketingových smluv na www stránkách

Požadujeme

-          Obchodní zkušenosti;
-          Vztah k hudbě a znalost české a slovenské hudební scény výhodou;;
-          SŠ/VŠ;
-          Jazyky výhodou ne podmínkou;
-          Samostatnost, invenčnost, koncepčnost, spolehlivost a poctivost.

Nabízíme

Příležitost podílet se na unikátním start-up z oblasti hudby, který již získal podporu hlavních institucí i řady umělců.

Možnost prokázat své schopnosti a získat případné další uplatnění v silné investiční skupině.