Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

TOP INHOUSE REALIŤÁK

10. 08. 2020

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit, hotelových a veletržních služeb, ve kterých je leaderem trhu v ČR. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket a flexibilních obalů a výrobce elektroizolátorů, dále ve společnostech zaměřených na finanční i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Zároveň rozjíždíme start-upy, například v oblasti online prodeje a aktuálně ve zdravotnictví.  

Vlastníme několik administrativních budov, výrobních a skladovacích hal a pozemků. Hledáme kolegu na nově vytvořenou pozici, který/á se bude starat o maximalizaci vytíženosti vlastněných nemovitostí, rozšiřování portfolia i prodej nemovitostí nebo jejich částí. Součástí náplně práce bude i analýza příležitostí, podněty pro výstavbu/rekonstrukci a spolupráce s technickým úsekem.

Požadujeme

- obchodník tělem i duší;
- předchozí působení v realitní společnosti alespoň 5 let - získané silné základy, znalosti a vztahy;
- znalost realitního prostředí v tomto pořadí / poměru: 1. administrativní prostory a budovy, 2. komerční budovy, výrobní haly, sklady, 3. pozemky pro development, 4. byty prodej / pronájem (minimum);
- schopnost vyhledávat nájemce / zájemce o koupi / pronájem nemovitostí v portfoliu (přímo / přes realitní zprostředkovatele);
- schopnost akvírovat nemovitosti a pozemky včetně analýzy, DD, přípravy právní dokumentace;
- VŠ vzdělání (alespoň prvního stupně ideálně stavebního směru;
- ambice, vytrvalost;
- obchodník tělem i duší.
 

Nabízíme

Zázemí silného holdingu, profesionální tým hlavní kanceláře a především velmi zajímavou a různorodou práci . Práci na zajímavých projektech s velkou zodpovědností a přímým dopadem. Vzhledem k velmi širokému portfoliu skupiny nenastane jednotvárnost ani stereotyp.  Profesnímu rozvoji se nevyhnete, kariérní rozvoj v rámci holdingu možný.

 

Pozice není vhodná pro interim manažery ani konzultanty, hledáme a nabízíme dlouhodobou spolupráci

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)