Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

TECHNICKÝ ŘEDITEL AQUAPALACE PRAHA Pozice je aktuálně obsazena

09. 03. 2023

 

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Aquapalace Praha je svým unikátním konceptem největším aquaparkem v Evropě, který v rámci sportovně-relaxačních služeb nabízí nezapomenutelný zážitek pro širokou veřejnost i firmy. Ojedinělý resort nabízí vyžití v jedinečném vodním světě plném atrakcí nejen pro rodiny s dětmi, ale i nadšené sportovce a milovníky adrenalinu či naopak klidného relaxu. Součástí prvotřídních služeb je luxusní Spa-Wellness centrum s nabídkou unikátních procedur, rozsáhlý saunový svět a moderní dvoupodlažní fitness centrum. V rámci resortu se nachází příjemný 4* hotel nabízející restaurační, konferenční a hotelové služby s kapacitou 231 pokojů a přímým vstupem do aquaparku.

Pro AQUAPALACE PRAHA zahrnující ubytovací zařízení, medical, spa a wellness hledáme nového kolegu / kolegyni pro převzetí celé technické stránky provozu s cílem zajistit, aby zákazníci nepoznali NEKOMFORT ani NUDU při neplýtvání prostředky (tj. zachování části zisku i pro akcionáře ????)

 

Pro AQUAPALACE PRAHA zahrnující ubytovací zařízení, medical, spa a wellness hledáme nového kolegu / kolegyni pro převzetí celé technické stránky provozu s cílem zajistit, aby zákazníci nepoznali NEKOMFORT ani NUDU při neplýtvání prostředky (tj. zachování části zisku i pro akcionáře ????)

PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ: hands on řízení hlavních investičních projektů, jejich plánování, příprava, exekuce i vyhodnocení. 

INVESTICE: průběžně se investuje - inovace jak do novinek, faceliftů, tak rekonstrukce / úpravy, realizují se úsporná opatření, vždy za plného chodu. Na Vás je odpovědnost za kompletní proces od provozní logiky (ve spolupráci s provozem), přes výběrová řízení, koordinaci všech stran při dodržení rozpočtů a průběžné reportování (výsledky + na místě).

ENERGETIKA: není na Vás nákup energií, ale hospodářství - zajištění maximální efektivity. V areálu máte kogenerační jednotky, topení plynem +LTO, rozsáhlé vodní hospodářství s maximálním využitím rekuperací, atd. Je stále, co zlepšovat. 

ÚDRŽBA: v objektu jsou rozsáhlá strojní zařízení spojená s provozem wellness, ale i výtahy, kuchyně, atd. Tým údržby sehraný jak odborně, tak lidsky. Zavedli jsme check-listy, software na správu nemovitostí pomohl k zefektivnění, už jen uhlídat lidský faktor a zlepšit plánování preventivní údržby. Vzhledem k povaze businessu (vodní hospodářství +klienti 24/7 se stále něco řeší. 

VEDENÍ TÝMU:  technický úsek má 3 zkušené dlouhodobě působící manažery s vlastními týmy, nutno řídit, motivovat, kontrolovat a osobně se zapojovat do všech projektů - osobně vést hlavní investiční projekty.

VYJEDNÁVÁNÍ: vyjednáváte na denní bázi s dodavateli, kolegy i úřady.

LEGISLATIVA: velmi striktní požadavky vzhledem k oblastem působení. Hledáme znalosti a zkušenosti s provozem a údržbou technologií úpravy pitných a bazénových vod a zpracování vod odpadních, znalost provozu a údržby technických zařízení budov – vytápění, větrání, chlazení, ZTI, provoz licencované elektrárny, zákon o hospodaření energií, nakládání s odpady, požární bezpečnost, nakládání s chemickými látkami, stejně jako provoz kamerového systému a s tím spojené ochrany osobních dat. 

ANGLIČTINA: většina dodavatelů není z ČR, jednání potřebujete mít přímo pod kontrolou

ROZPOČTY: osobně odpovídáte za předložené rozpočty, kompletnost nákladů a platnost výběrových řízení. Vy připravujete podklady pro finanční plánování technického oddělení OPEX a CAPEX. Máme rádi dodržování rozpočtů i termínů.

REPORTOVÁNÍ: průběžně GŘ, měsíčně akcionáři / zástupci akcionáře. 

SPOLUPRÁCE: společnost si zakládá na velmi dobré spolupráci napříč odděleními, hledáme týmového hráče schopného nést plnou zodpovědnost za své svěřené oblasti. Dlouhodobá spolupráce 5+ let. Klademe velký důraz na poctivost, efektivitu a vzájemně partnerskou spolupráci. 

Požadujeme

- relevantní zkušenosti s majoritou výše uvedené náplně práce;
- zkušenost s řízením investičních projektů a jejich realizací (při zachování zákaznického komfortu);
- VŠ technického směru (ideálně ČVUT stavební/strojní);
- dobrou znalost anglického jazyka;
- všestrannost, praktičnost, týmovost, zdravý selský rozum;
- zralost a nadhled;
- poctivost.

(Profilově více sedne Výrobní naž Facility Ředitel)

Nabízíme

- Velmi různorodou náplň práce, pravidelné investice
- odpovídající fixní odměna + podíl na pololetním bonusovém systému případně individuálnímu ocenění za mimořádné úspěchy;
- služební vůz + standardní pracovní pomůcky;
- systém atraktivních benefitů;
- pravidelné teambuildingy  (sport, návštěvy konkurenčních zařízení, atd.)