TECHNICKÝ / FACILITY ŘEDITEL Pozice je aktuálně obsazena

21. 09. 2016

Pro provoz našeho klienta, unikátního resortu Aquapalace Praha, hledáme technicky a organizačně schopného pracovníka.

Náplň práce

  • zajištění funkčnosti a bezpečnosti technického provozu celého rezortu, včetně PO a BOZP;

  • funkčnost a bezpečnost celého technického provozu včetně IT;

  • agenda vyhrazených technických zařízení vč. zajištění BOZP a PO;

  • zodpovědnost za dodržování pracovních, bezpečnostních a krizových předpisů;

  • zajištění efektivního využívání a kontroly technického vybavení ;

  • komunikace s externími partnery v rámci větších technických projektů a dohled nad jejich realizací;

  • vedení projektů údržby, oprav a modernizace stejně jako nové výstavby;

  • řízení a motivace podřízených zaměstnanců;

  • prezentace nových i rozpracovaných projektů vedení společnosti

Požadujeme

  • odpovídající vzdělání technického směru, znalost bazénové technologie výhodou;

  • praxi na podobné pozici min. 5 let;

  • zkušenosti s technickou dokumentaci a schopnost poskytovat odborné podklady a informace;

  • schopnost vyjednávání s kontrolními úřady, inspekcemi a externími i interními auditory;

  • koordinační a komunikační dovednosti;

  • aktivní přístup k řešení úkolů, spolupráce;

  • orientace na náklady;

  • zkušenost s vedením menšího týmu technických pracovníků (údržba / výstavba);

  • zodpovědnost, spolehlivost, důslednost;

  • aktivní znalost anglického / německého jazyka výhodou ne podmínkou.

Dále požadujeme:

  • Provoz a údržba technologií úpravy pitných a bazénových vod a zpracování vod odpadních zák.č.254/2001Sb, vyhláška č.238/2011Sb. v aktuálním znění
  • Provoz a údržba technických zařízení budov-vytápění, větrání, chlazení, ZTI
  • Provoz licencované elektrárny KVET dle zákona č.458/2000Sb.
  • Energetik- zákon č.458/2000Sb., a zákon o hospodaření energií č.406/2000Sb.
  • Znalost stavebního zákona č.183/2006Sb. a všech prováděcích vyhlášek
  • Znalost zákona o veřejných zakázkách č.137/2006Sb.

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení

  • vysokou míru seberealizace

  • možnost pracovního růstu

  • zázemí a stabilitu silné společnosti

  • zaměstnanecké i rodinné benefity (vstupy do AQP, fit-centra, aj.)

  • závodní stravování