SW Architekt Pozice je aktuálně obsazena

14. 10. 2015

Naším klientem je mezinárodní IT společnost, působící převážně v automotive projektech.

Pracovní náplň:

  • Analýza a návrh architektury systémů
  • Analýza systémů a systémových procesů, definice požadavků na vývoj IT systémů
  • Systémový návrh, vývoj a testování aplikací
  • Tvorba systémové dokumentace, vývoj a tvorba technologických konceptů/prototypů aplikací
  • Všeobecná podpora projektů
  • Consulting, prezentace řešení, training programátorů
  • Implementace inovativních technologií

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (IT)
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Znalost technologií - .NET, ASP .NET
  • Znalost vývoje v C#
  • Znalost OOP, SOA (jako SOAP, REST, JSON, AJAX, …) a databází
  • Schopnost efektivního a přesného vyjadřování
  • Vynikající komunikativní a prezentační dovednosti

Výhodou:

  • Znalost technologií JAVA
  • Znalost cloudových technologií (MS Azure)
  • Znalost technologií vývoje mobilních aplikací (iOS, Android, Win 8)
  • Znalost programovacích jazyků JAVA, Objective-C, C++
  • Znalost ERP systémů

Nabízíme

  • Spolupráce na mezinárodním projektu
  • Zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí
  • Získání nových zkušeností a znalostí
  • Technický a jazykový rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • A další.

 Místo pracoviště: Ml.Boleslav