Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

SPRÁVCE AREÁLU - REALITNÍ EXPERT

19. 03. 2021

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do našeho portfolia patří také rozsáhlý výrobně skladovací areál EPL v Lounech - 24 budov, zpevněné a nezpevněné pozemky o rozloze cca 200tis. m2. V areálu sídlí naše společnost a několik dlouhodobých nájemců, ale abychom posunuli jeho vytíženost i kvalitu na adekvátní úroveň, hledáme posilu na novou pozici REALITNÍ EXPERT - správce areálu.

Vaší rolí bude zvyšování hodnoty a výnosnosti areálu:

1. usilování o NÁJEMNÍ NAPLNĚNOST - zmapování možností celého areálu, technického stavu, přístupových možností, atd. a vytipování možností k pronájmu a hledání příslušných nájemců vlastní cestou nebo prostřednictvím realitních poradců.

2. usilování o efektivní chod a SPRÁVU AREÁLU - s menším týmem 4-5 techniků provádět úkony správy areálu a přístupových cest, zajišťování oprav a údržby (jak externě, tak s vlastním týmem) a hledat možnosti úspory elektrické energie (máme kogenerační jednotky), atd.

Požadujeme

VŠ vzdělání technického směru - preferujeme stavební;
Zkušenosti se správou obdobného areálu;
Zkušenosti s realitní činností (obchodníka) - preferujeme pronájmy, ale netrváme;
Zkušenosti s vyjednáváními, s cenovými kalkulacemi;
Zkušenost s řízením týmu techniků, sestavováním plánu údržby a oprav a organizováním jejich práce;
Samostnost, samořiditelnost (jsme daleko) a spolehlivost
Ale - šikovnému kolegovi poradíme a pomůžeme :-)

Nabízíme

Zázemí silného holdingu, podporu, znalosti a jasné směřování;
Samostatnost a seberealizaci;
Finanční ohodnocení dle zkušeností s možností odměn za mimořádné úspěchy;
Dlouhodobost a stabilitu (vítáme spolupráci 5+let).

Nástup: ihned / dohodou
Místo výkonu práce: Louny

 

Těšíme se na spolupráci :-)

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)