SPECIALISTA MARKETINGU A PR SENIOR Pozice je aktuálně obsazena

26. 11. 2020

OTK GROUP, a.s.
Přední tiskařský závod, který funguje na trhu více než 140 let (kolínská Bayerka) a patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě.
Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a robotizace, dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky.
Do našeho týmu rádi přivítáme ty z Vás, kterým vyhovuje práce v dynamickém prostředí, nebojíte se změn a máte zájem pracovat na svém profesním rozvoji.

Náplň práce:

-  klíčová úloha /podpora činnosti obchodního úseku v oblasti B2B marketingu
-  prezentace a propagace společnosti, budování značky (média, weby, sociální sítě, videa, veletrhy)
- zodpovědnost za správu a aktualizaci webových stránek, sociálních sítí
- řízení všech prvků marketingového mixu (product, price, place, promotion)
- návrh, úspěšná implementace a vyhodnocení marketingové strategie
- podílení se na vytváření obchodní strategie
- tvorba a kontrola marketingového rozpočtu
- pravidelný reporting vedení společnosti
- zajištění marketingových aktivit v souladu se stanoveným marketingovým plánem a cíli organizace
- návrh a tvorba marketingových a propagačních materiálů
- interní koordinace a komunikace marketingových aktivit napříč společností
- úzká spolupráce s HR oddělením - podpora v oblasti HR marketingu
- aktivní interní a externí komunikace

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání (ideálně se zaměřením na PR a marketing)
- prokazatelné zkušenosti a výsledky v řízení B2B marketingu na úrovni středních a velkých výrobně-obchodních společností
- praxi v B2B marketingu min. 5 let
- výbornou znalost ČJ v mluveném i písemném projevu
- cit pro grafiku
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- velmi dobrou znalost MS Office
- ŘP sk. B – aktivní řidič
- kreativitu, smysl pro detail, samostatnost, pečlivost, iniciativu, pozitivní myšlení a flexibilitu
- velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

- různorodou pracovní náplň s velkou mírou prostoru pro seberealizaci a zodpovědnosti
- zázemí tradiční české společnosti s dlouholetou tradicí
- velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašemu pracovnímu výkonu, kvalifikaci a praxi
- hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
- notebook, mobilní telefon
- možnost občasného home office
- zvýhodněné tarify od T-Mobile
- jazykové kurzy a osobní rozvoj formou odborného vzdělávání
- dotované stravování a další firemní benefity

Nástup: IHNED nebo dohodou

Lokalita: Kolín