SPECIALISTA INŽENÝRINGU Pozice je aktuálně obsazena

25. 03. 2022

Pro developerskou divizi investičního holdingu SPGroup a.s. zabývající se pozemním stavitelstvím hledáme šikovného specialistu inženýringu s chutí podílet se na vzniku zajímavých projektů (rezidenční bydlení, administrativní budovy, lékařské domy, ubytovací zařízení, výrobní a skladové areály).V novém roce nás čeká spousta výzev, nuda a stereotyp nehrozí.

Náplň práce:
• Zodpovědnost za kompletní inženýrskou činnost při přípravě projektu (komunikace s úřady, zajištění potřebných povolení);
• kontrola a následné projednávání projektové dokumentace pro jednotlivé stupně povolovacího procesu dle stavebního zákona;
• komunikace s příslušnými orgány státní správy a majiteli pozemků;
• zajišťování veškeré potřebné dokumentace, vstupní ch podkladů a kontrola jejich správnost a platnosti;
• vedení harmonogram přípravné fáze projektu v souvislosti se zajištěním všech potřebných povolení;
• archivace vyjádření příslušných orgánů a všech povolení potřebných pro výstavbu
• úzká spolupráce s Projektovými manažery a Přípravářem v týmu.

Požadujeme

• Zkušenost s kompletní agendou přípravy výroby;
• dokončené VŠ vzdělání stavebního směru;
• velmi dobrá orientace v projektové dokumentaci a technických normách;
• velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti;
• znalost práce na PC (CAD,MS Office);
• logický úsudek a praktičnost, klid a nadhled.

Nabízíme

Zázemí, sehraný tým profesionálů, zajímavé příležitosti. Ohodnocení odpovídající zkušenostem.

Nástup: dohodou, ideálně co nejdříve