Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

SENIOR PROJEKTOVÝ MANAŽER (development)

07. 03. 2024

 

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Tým developerské divize (ve složení ředitel, 3 project manažeři a specialistka na engineering) projekty řídí, účastní se i akvizičního procesu (technické DD) a následně přebírá a všechny potřebné činnosti si outsorcuje prostřednictvím dlouhodobých partnerů i nově vytendrovaných subdodavatelů. Vedle standardních rezidenčních projektů má za sebou i výstavbu administrativní budovy, rekonstrukce administrativní budovy na lékařský dům, rekonstrukci hotelových domů (kompletní i postupnou), rekonstrukci spa a wellness a spoustu dalších zajímavých projektů. Aktuálně potřebujeme posílit tým o SENIOR PROJEKOTVÝ MANAŽER - tedy o nového kolegu / kolegyni, který/á převezme samostatné řízení více projektů.

Aktuálně pracujeme na těchto projektech v různém stádiu rozpracovanosti: rekonstrukce hotelu v Harrachově (rekonstrukce 1/3 pokojů, příprava na výstavbu saunového světa), rekonstrukce gastro provozů na výstavišti v Letňanech, rezidenční projekty Butovice, Plzeň a Trója, výstavba zábavního centra budoucnosti, vybudování kontaktního zookoutku se zábavnými hracími prvky, rekonstrukce několika rezidencí, luxusních bytů, atd.

Náplň práce:
- Efektivní vedení svěřených projektů developerské divize v oblasti developmentu a rekonstrukce;
- Řízení externích dodavatelů, vyjednávání podmínek, dohled nad výsledky práce;
- Spolupráce s engineeringem i v rámci projektů skupiny SPG, jednání s úřady, metodické vedení zapojených externistů;
- Jednání s architekty a projektanty v rámci holdingu i externími partnery;
- Příprava rozpočtů, plánování;
- Tendrování dodavatelů, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv, kontrola plnění a odsouhlasení fakturace;
- Řešení reklamací a nedodělků;
- Zapojení do řízení stavby, pravidelná osobní účast na stavbách;
- Poskytování technické a odborné podpory jednotlivým majetkovým účastem v rámci akvizic, prodejů, pronájmů nebo jiných činnostech v souvislosti s nemovitým majetkem;
- Reportování nadřízenému a pravidelné reportování akcionáři.

Požadujeme

- dokončené VŠ vzdělání stavebního směru;
- alespoň pětiletou zkušenost se samostatným projektovým řízením výstavby nebo rekonstrukce menších i větších projektů v oblasti rezidenčního developmentu;
- vynikající vyjednávací dovednosti;
- manažerské zkušenosti;
- preciznost, systematičnost, urputnost;
- rozpočtovou odpovědnost, excelentní plánování;
- poctivost a dotahování úkolů;
- příjemné vystupování, přátelské jednání, vstřícnost při získání nových úkolů;
- dlouhodobost a stabilitu.

Nabízíme

Samostatné vedení projektů, po zapracování s minimem supervize.
Fixní odměna dle zkušeností a seniority (bonusy ad hoc při dokončení významných projektů);
Služební auto - pool developerské divize;
Dlouhodobost, stabilitu, rozmanitost projektů, rozvoj a růst.

Pozice je dle náplně práce bez možnosti homeoffice.

Těšíme se na setkání s Vámi

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)