SENIOR NÁKUPČÍ (materiál, služby, tech. výstavba i investice) Pozice je aktuálně obsazena

04. 02. 2019

Dynamicky rostoucí společnost působící v obslasti poskytování služeb, sportu, zábavy včetně provozování vlastních restaurací, obsazuje klíčovou pozici SENIOR NÁKUPČÍ  pro zajištění efektivního nákupu materiálu, služeb, firemního materiálu, technické výstavby i investic.

Pracovní náplň:

  • Aktivní řešení strategického nákupu, komunikace s dodavateli – roční rámcové smlouvy i jednorázové zakázky v celé škále (kancelářské potřeby, suroviny do restaurací, firemní trička, reklamní předměty, rekonstrukce, výstavba, …;
  • Hledání příležitostí pro bártrování;
  • Monitorování trhu a vyhledávání vhodných dodavatelů;
  • Organizování výběrového řízení, vyjednávání s dodavateli, jednání o ceně, uzavírání smluv;
  • Řízení zásob společnosti; vedení skladu ???
  • Řešení reklamací;
  • Úzká spolupráce napříč společností, reportování Finančnímu řediteli a zástupci investora.

Požadujeme

  • Zkušenosti na pozici nákupčího, neúnavného obchodníka;
  • Znalost obchodního práva, smluvní i objednávkovou samostatnost;
  • Systematičnost, strukturovanost, přehled, proaktivitu;
  • Reportovací disciplínu a velmi kladný vztah k excelu;
  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru;
  • Alespoň komunikativní znalost angličtiny;
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Sportovní prostředí, dynamický tým se silně prozákaznickým přístupem;
  • Účast na v ČR ojedinělých projektech;
  • Motivující finanční ohodnocení;
  • Skvělé obědy ve firemní restauraci;
  • Zaměstnanecké akce, teambuildingy;
  • Atraktivní škála zaměstnaneckých benefitů;
  • Slevy na další firemní produkty a služby, ale i na služby obchodních partnerů.