Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

SENIOR ARCHITEKT /TKA - návrhy interiérů (gastro, zábava, hospitality)

13. 05. 2024

 

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do jejího portfolia patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Společnost No Limits Design je výhradním dodavatelem interiérů pro celou finanční skupinu SPGroup.

Chcete se podílet na tvorbě designových hotelů, restaurací, kaváren, luxusních saunových a lázeňských prostor či developerských projektů a vzorových bytů? Chcete být při realizace a vidět, jak se Vaše návrhy mění ve skutečnost? U nás realizujeme téměř 100% našich návrhů. Staňte se součástí našeho zkušeného týmu a vrhněte se spolu s námi do světa realizací.

Co bude Vaším úkolem:
Grafický návrh s technickým výkresem interiérového řešení, projektová dokumentace
Vyhotovení dispozičních návrhů, včetně případného zaměření
Výběr a seznam zařizovacích předmětů
Úprava stávajících dispozic nebo nový návrh
Spolupráce při zpracování rozpočtů a kalkulací
Zpracování specifikace prvků pro jednotlivé dodavatele
Návrh stavebních úprav, včetně barevného a materiálového řešení
Návrh jednoduchých atypických nábytkových prvků, konstrukčního řešení
Poskytování informací a poradenství v oblasti interiérového designu
Spolupráce při přípravě a realizaci zakázky v rámci projektového týmů
Dohled na kvalitu realizovaných výrobků

Požadujeme

VŠ v oboru architektura
Kreativní myšlení
Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
Znalost kancelářských a projekčních softwarů, zejména AutoCAD, SketchUP a/nebo Lumion
Aktivní přístup, časovou flexibilitu, loajalitu
Samostatnost a komunikativnost

Co Vám dá výraznou výhodu:
Zkušenosti s realizacemi komerčních interiérů

Nabízíme

Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
Profesionální a přátelský kolektiv
Motivační finanční ohodnocení
Kariérní růst – záleží na konkrétních výsledcích, nikoliv době strávené v pracovním poměru
Atraktivní pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností
Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
Nadstandardní lékařskou péči za zvýhodněných podmínek

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)