Volné pozice

ŠÉFKUCHAŘ WELLNESS HOTEL SVORNOST

17. 05. 2023

Wellness Hotel Svornost*** se nachází v oblíbeném zimním a letním horském středisku Harrachov, v srdci malebných Krkonoš. Celková kapacita 136 pokojů, máme skvělé relaxační centrum s krytým bazénem, fitcentrem a dalšími wellness službami.

Majitel do hotelu investuje, zvyšujeme kvalitu ubytování i společných prostor - zrestaurovali jsme jídelny, restaurace, bar, připravujeme rekonstrukci a rozšíření saunového světa.

Na vyšší úroveň bychom rádi pozvedli také nabídku stravování - chceme zatraktivnit nabídku pro českou i zahraniční klientelu, zpřehlednit jídelníček, pozvednout snídaně, zjednodušit a zautomatizovat procesy.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Vedení hotelové kuchyně;
- Každodenní plánování práce a plánování směn v kuchyni jako celku;
- Výběr surovin a následné objednávání v souladu s koncepcí hotelu;
- Záleží nám na hlavně našich hostech:
+ na čerstvých surovinách,
+ na dobrém a chutném jídle
+ na kvalitní prezentaci jídel;

Požadujeme

- Zkušenosti s vedením hotelové kuchyně;
- Znalost HACCP, hygien. předpisů atd.;
- Vůdčí osobnost, zkušenost s vedením lidí;
- Chtít pracovat;
- Vstřícný přístup ke kolegům.

Nabízíme

- férové jednání a odměňování;
- jistotu se smlouvou na HPP;
- seberealizaci a "stopu";
- pracovní dobu domluvou;
- nástup ihned nebo dle dohody;
- možnost ubytování v hotelu.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)