Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ 6 - 8 h (interní "klientské" účetnictví)

04. 09. 2023

 

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

 Účetní oddělení hlavní kanceláře vede účetnictví pro hlavní holdingové společnosti (a.s.), spv (nemovitostní projekty, developerské projekty v různém stádiu rozpracovanosti) a menší společnosti, start-upy a nové akvizice. Účetní tým se skládá z 7 samostatných odpovědných účetních a skvělé mzdové účetní na plné i zkrácené úvazky. Projekty přibývají, sehraný tým potřebujeme doplnit o novou kolegyni / kolegu, která / který si převezme kompletní účetnictví 4 společností (3 majetkové firmy a společnost působící ve zdravotnictví) a podle typu úvazku do budoucna po zapracování případně i jednu z holdingových společností.

• Samostatné vedení účetnictví;
• zpracování evidencí došlých faktur, bankovních výpisů, pokladních dokladů a ostatních závazkových a pohledávkových dokumentů, dlouhodobého majetku a skladové evidence;
• vystavování vydaných faktur a příkazů k úhradě k ostatním závazkům;
• vedení účetnictví vybraných společností, kontrola úhrad v saldokontech, kontrola zůstatků aktiv a pasiv;
• zpracování měsíčních přiznání k DPH, záznamních povinností, kontrolních hlášení a souhrnného hlášení k DPH.

Požadujeme

- sš/vš vzdělání ekonomického směru;
- alespoň 5 let praxe na pozici samostatná účetní - preferujeme praxi z účetní firmy (klientská různorodost, samostatnost, kompletní účetnictví včetně závěrek);
- praxe s programem Pohoda výhodou, není podmínkou;
- odpovědnost, pečlivost, poctivost.

Nabízíme

- spolupráce na dobu neurčitou;
- pracoviště Praha 4 s výbornou dostupností;
- pravidelná školení;
- pohodový kolektiv. 

 

Plný / zkrácený úvazek (alespoň 6 hodin)

Nástup: dohodou, i ihned

Další postup: osobní setkání HR + Hlavní účetní pro úsporu Vašeho času a otevřeného jednání a seznámení se

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)