Volné pozice

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ Pozice je aktuálně obsazena

14. 11. 2018

Náplň práce

• Samostatné vedení účetnictví;
• zpracování evidencí došlých faktur, bankovních výpisů, pokladních dokladů a ostatních závazkových a pohledávkových dokumentů, dlouhodobého majetku a skladové evidence;
• vystavování vydaných faktur a příkazů k úhradě k ostatním závazkům;
• vedení účetnictví vybraných společností, kontrola úhrad v saldokontech, kontrola zůstatků aktiv a pasiv;
• zpracování měsíčních přiznání k DPH, záznamních povinností, kontrolních hlášení a souhrnného hlášení k DPH.

Požadujeme

- sš/vš vzdělání ekonomického směru;
- alespoň 5 let praxe na pozici samostatná účetní;
- praxe s programem Aconto výhodou;
- odpovědnost, pečlivost, poctivost.

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou;
- pracoviště Praha 1 s výbornou dostupností;
- pravidelná školení;
- pohoodvý kolektiv.

Nástup: co nejdříve (i ihned)

Další postup:
Zaslání profesního životopisu + motivačního dopisu. Těšíme se na viděnou.