Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

ŘEDITELKA / ŘEDITEL KLINIKY ESTETICKÉ MEDICÍNY

14. 04. 2021

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket a flexibilních obalů a nápojových etiket, dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

 

A právě díky úspěchu a rychlosti rozjezdu Dentální kliniky hledáme kolegu / kolegyni na rozjezd a ideálně i následné řízení sesterského projektu KLINIKY ESTETICKÉ MEDICÍNY.

Jedná se o start-up, potřebujeme tedy relevantní úspěšné manažerské zkušenosti a znalost oboru.

Máme připravené zázemí, krásné společné prostory, u akcionáře podporu účetní, právní, technickou, personální i onlinemarketingovou. Na Vás by tedy byl rozjezd projektu od úvodního business plánu včetně plánu investic, přes jejich pořízení, přípravu směrnic a provozních řádů, vyhledání odborníků včetně nastavení vzájemně vybalancovaných podmínek, přípravu webových stránek a marketingovou komunikaci. Vše při dodržování odsouhlaseného rozpočtu a všech legislativních požadavků.

Těšíme se na viděnou.

Požadujeme

Chceme, aby klinika byla úspěšná a vyhledávaná klienty pro odbornost, technické vybavení, příjemné zázemí i profesionální přístup. A proto kromě relevantních zkušeností hledáme nadšení, prozákaznický přístup, podnikatelské myšlení, systematičnost a preciznost. Výborné ekonomické i právní povědomí, dokončené VŠ vzdělání. Aktivní češtinu, další jazyky výhodou pro využití synergií s našimi lázeňskými a hotelovými projekty.

Nabízíme

U nás najdete výše uvedené zázemí, prostor pro seberealizaci a odměňování motivované v prvním roce tržbami, od další etapy samozřejmě ziskem.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)