ŘEDITEL/KA REALITNÍ KANCELÁŘE Pozice je aktuálně obsazena

05. 10. 2017

Pro našeho klienta, realitní kancelář s celorepublikovým působením, hledáme kandidáta/tku na pozici ŘEDITEL/KA REALITNÍ KANCELÁŘE

Náplň práce:

- řízení spolupráce s makléři, rozvíjení vztahů, podpora a kontrola;
- rozvoj rezervačního portálu pro realitní makléře, rozšiřování nabídky služeb, marketing, atd.);
- rozšiřování franšízové sítě (získávání nových makléřů pro spolupráci) včetně uzavírání smluv a zajištění jejich podpory;
- jednání s developery;
- příprava rozpočtů a controlling;
- Marketing a PR včetně získávání reklamních partnerů;
- reportování.

Požadujeme

- předchozí zkušenosti v realitách podmínkou (manažer realitní kanceláře atd.)
- přístup "obchodník tělem i duší" a obchodní úspěchy;
- koncepčnost, systematičnost;
- vynikající komunikační a prezentační dovednosti;
- poctivost, profesionalitu, profesní stabilitu a ambice.

Nabízíme

- v případě úspěchu možnost zajímavé top manažerské role;
- silné zázemí investora, rychlost a pružnost rozhodování;
- možnost seberealizace.