Volné pozice

ŘEDITEL/KA DENTÁLNÍ KLINIKY Pozice je aktuálně obsazena

22. 04. 2020

Náplň práce:

Vybudování kliniky na zelené louce (ordinace takřka připravené):

Příprava konceptu, vstupního business plánu a harmonogramu potřebných kroků. Zajištění příslušných licencí a registrací, příprava příslušných směrnic a smluv. Zajištění vybavení jednotlivých ordinací. Nábor a nastavení spolupráce s odbornými praconíky. Řízení marketingu o marketingové kampaně. Reporting pojišťovnám i akcionáři.

Následné řízení kliniky a další rozvoj.

Požadujeme

Předchozí zkušenosti s řízením soukromé dentální kliniky / zkušenosti s rozjezdem soukromé kliniky (ideálně obojí). Znalost potřebné legislativy, vztahy, zkušenost se získáváním licencí, s navazováním spolupráce se zdravotními pojišťovnami. Zkušenost s nastavením business plánu, s komplexním řízením společnosti za účelem dosahování tržeb a zisku. VŠ vzdělání podmínkou. Hledáme preciznost, urputnost, spolehlivost, schopnost odtahovat svěřené úkoly a hledat přímá i nestandardní inovativní řešení.

Nabízíme

zázemí silné společnosti, samostatnou práci na zajímavém projektu, zkušené kolegy a dlouhodobou perspektivu. Zajistíme právní poradenství, podpoříme v náboru, zajistíme účetnictví, zapůjčíme marketingového odborníka a poskytneme technickou podporu.

Lokalita: Praha 4 (hq), Praha 8 (klinika)