Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

ŘEDITEL OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI Pozice je aktuálně obsazena

17. 06. 2022

 

Společnost Elektroporcelán a.s., podnik s dlouholetou tradicí ve výrobě špičkových izolátorů pro rozvodné soustavy velmi vysokého napětí, hledá kandidáta na pozici ŘEDITEL OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI. Společnost Elektroporcelán má mezi obchodními partnery velmi dobré jméno. V minulosti jsme klientům dodávali jak vlastní výrobu, tak výrobky v širší škále nebo z dalších materiálů. Dnes již nevyrábíme, ale rádi bychom využili kontaktů i značky k čistému tradingu. 

Hlavním úkolem je nákup a prodej keramických a kompozitních izolátorů, vyhledávání nových obchodních příležitostí a řízení obchodní společnosti. 

Dílčími úkoly tak je rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími odběrateli (energetiky, dráhy, správci přenosových soustav) a obnovení vztah s minulými. Navázání obchodních vztahů v nových teritoriích. Rozvíjení vztahů s dodavateli investic koncových odběratelů. Zajištění logistika a dokončujících operací. Organizace procesu zajištění certifikace, atd.

Požadujeme

Dokončené vysokoškolského vzdělání podmínkou, technický směr výhodou. Předchozí úspěšné působení v mezinárodním obchodě - obchodování s technickými komoditami. Velmi dobré ekonomické a právní povědomí, znalost postupů a právních i ekonomických aspektů v mezinárodním obchodě. Potřebujeme obchodní dovednosti, energii, chuť uspět, vynikající vyjednávací dovednosti a komunikační schopnosti. Aktivní angličtinu a další jazyky. 

Nabízíme

Fixní odměna + provize z obchodních úspěchů, v budoucnu podíl na HV obchodní jednotky. Velkou samostatnost a odpovědnost, sehraný provozní tým spolehlivě zajištující know how, podporu a logistiku (jen nemá dostatečný obchodní drive. Možnost doplnit si tým,