Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

RECRUITER

23. 04. 2024

 

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Pro naši mladou a již úspěšně zavedenou společnost No Limits Design, která se stará o design kanceláří, bytů, domů, společných prostor, konferenčních sálů, firemních jídelen, barů, saunových světů, vstupních hal, dalších prostor určených pro zaměstnance, a nově i exteriéry, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici RECRUITER

Náplní práce bude nábor specialistů na pozici Architekt / Senior Architekt do obsazení kapacit týmu (ideálně 6 FTE do 6-8 měsíců) za využití všech náborových zdrojů. Jedná se o velmi samostatnou roli s minimem supervize, důležitý je výsledek.

Požadujeme

Hledáme u Vás předchozí zkušenosti s náborem alespoň 3 roky, samostatnost, trpělivost, odpovědnost a urputnost. Vynikající komunikativní dovednosti.

Nabízíme

Nástup: dohodou, i ihned

Úvazek: částeční / plný

Lokalita: Pacovská 1, Praha 4, alespoň v 80% rozsahu úvazku

Nabídka: fixní odměna 45-60tis. dle úvazku + bonus za nástup specialisty (vyplaceno po zkušební době).

Těšíme se na setkání

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)