Projektový vedoucí - on-line služby 3.generace (automotive) Pozice je aktuálně obsazena

12. 05. 2016

Pro našeho klienta, mezinárodní IT společnost působící převážně v automotive projektech, hledáme kandidáty na pozici Projektový vedoucí - on-line služby 3.generace (automotive)

Náplň práce:

  • Vedení projektů v oblasti on-line služeb nové generace MOD (Mobile Online-Dienste)
  • Zodpovědnost za návrh konceptu
  • Sestavení popisu architektury on-line služeb s ohledem na nový infotainment vozu
  • Shrnutí požadavků na implementaci on-line služeb od uživatelů/značek VW AG využívající nový infotainment
  • Spolupráce a synchronizace konceptu s týmem architektury on-line služeb
  • Pravidelný reporting

Požadujeme

  • Praxi v oblasti vedení technických projektů;
  • Široký přehled o aktuálních trendech a technologiích v oblasti ConnectedCar, telematiky, mobility, IoT (Internet of Things);
  • Přehled o aktuálním dění v odvětví, aktivní zájem na návrhu a realizaci nových řešení;
  • Kreativitu, samostatnost, schopnost řešit problémy;
  • Anglický a německý jazyk na jednací úrovni (mezinárodní tým, denní komunikace s koncernem, účast na jednáních).

Nabízíme

Vedení projektů v inovativní a technologicky velmi zajímavé oblasti on-line služeb a komunikace v automotive! Podílení se na konceptu on-line služeb 3.generace pro infotainment vozu. Spolupráce v mezinárodním týmu. Naddstandardní škálu benefitů.