Projektový vedoucí Bluetooth modul Pozice je aktuálně obsazena

12. 05. 2016

Pro našeho klienta, mezinárodní IT společnost působící převážně v automotive projektech, hledáme kandidáty na pozici Projektový vedoucí Bluetooth modul

Náplň práce:

  • Vedení projektu nebo podprojektu jednotky bluetooth
  • Zodpovědnost za vývoj a implementaci funkce komunikace pomocí bluetooth
  • Projednávání s oblastmi termínového plánu a projektu
  • Jednání s oddělením designu, marketingu, kontroly a ekonomickým oddělením
  • Jednání s testery plánu systému a spolupráce při realizace testů
  • Dozor při přípravě vzorků pro interní i externí zkoušky
  • Reporting projektu
  • Komunikace se subdodavateli
  • Spolupráce s odbornými útvary výroby, nákupu a servisních služeb
  • Spolupráce s oblastí zajištění kvality a servisních služeb při řešení kvality vozů ve výrobě a odstraňování závad hlášených v od zákazníků

Požadujeme

  • Znalost a zkušenosti telefonií nebo bluetooth
  • Zkušenosti s elektronikou vozu a telematikou
  • Zkušenosti z oblasti telekomunikací
  • Vzdělání nebo praxe v technickém oboru
  • Znalost IT a elektrotechniky
  • Analytické myšlení
  • Systematický přístup k řešení problémů
  • Komunikativnost, smysl pro spolupráci v týmu
  • Samostatnost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • Zájem o technologické trendy v oblasti autotomotive a IT
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň (většina komunikace je v anglickém jazyce)

Nabízíme

  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Technický a jazykový rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Sick day
  • Jazykové kurzy
  • Bonusy za věrnost
  • Poukázky pro volný čas aj.