PROJEKTOVÝ ŘEDITEL (IT) Pozice je aktuálně obsazena

10. 11. 2020

Pro menší IT společnost specializující se na vývoj IS pro pojišťovny, pojišťovací makléře a společnosti řídící své obchodníky na provizní bázi hledáme kolegu na nově vypsanou pozici PROJEKTOVÝ ŘEDITEL za účelem zrychlení a zkvalitnění procesu vývoje IS.

Náplň práce:

  • vést projektový tým
  • řídit projekt, plánovat zdroje a úkoly
  • zajišťovat nastavení projektové infrastruktury a nástrojů
  • připravovat a prezentovat reporting průběhu projektu
  • komunikovat se zákazníky

Požadujeme

  • zkušenosti v oblasti vývoje a testování SW
  • logické myšlení
  • znalosti nástrojů pro SW vývoj a testování
  • znalosti a praktické zkušenosti s metodologiemi vývoje SW
  • dobré komunikační schopnosti a proaktivní přístup
  • znalost jazyka SQL a relačních databází výhodou

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci na zajímavých projektech
  • možnost profesního a odborného růstu
  • možnost dalšího vzdělávání a školení
  • zaměstnanecké výhody
  • práci v příjemném prostředí v Praze 4 (žádný open space v business centru)
  • motivující odměnu za doporučení nového kolegy

Doplňující informace:

  • termín nástupu: ihned nebo dohodou