Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

PROJEKTOVÝ MANAŽER (zaměření M&A)

15. 06. 2022

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Jednotlivé spolenčnosti, které provozují podnikatelskou činnost (vyjma nemovitostních spv) řídí + rozvíjí + kontroluje oddělení Corporate Governance, které nyní plánujeme rozšířit o nově vytvořenou pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER (zaměření M&A). Nový kolega (kolegyně) bude mít primárně na starosti vyhledávání akvizičních a prodejních příležitostí dle strategického zadání, řízení procesu nákupu a/nebo prodeje společností z portfolia SPGroup a zodpovědnost za metodiku projektového řízení ve skupině SPGroup.

Požadujeme

Pozice je ideální pro rozjezd kariéry v oblasti M&A. Pro úspěšné řešení úkolů potřebujeme dokončené VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, výborní ekonomické a právní znalosti, aktivní češtinu a angličtinu nebo němčinu (připravujeme zahraniční akvizice). Hledáme předchozí zkušenosti se samostatným vedením obchodních příležitostí od identifikace přes analýzy, vyjednávání, koordinaci právní dokumentace po plynulou integraci do struktur společnosti. Hledáme cit pro obchod, aktivní přístup k milionovým projektům stejně jako k okrajovým, přesto strategicky významným. Nezbytné jsou analytické schopnosti, technické myšlení, systematičnost, rozhodnost a urputnost, stejně jako trpělivost a pečlivost Zdá se hodně? Kdo zná obor ví, že odměnou je mimořádně atraktivní náplň práce, personální stabilita (i týmová). 

Nabízíme

Vedle fixní odměny i bonusy za mimořádné úspěchy. To hlavní je ale pracovní prostředí - kolegové jsou velmi podporující, spolupracující, mentorující. Spoustu projektů řešíme poprvé, radíme se, hledáme efektivní řešení, vše chceme mít "napoprvé správně" procesně, finančně i daňově. Práci ani schůzky neodkládáme. Kolektiv máme velmi stabilní, většina kolegů spolupracuje dlouhodobě, není možné zakrnět nebo se nudit. Vztahy máme přátelské, podporující bez homeoffice, bez přesčasů. Hledáme a nabízíme dlouhodobost a stabilitu. 

 

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)