Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

PROJEKTOVÝ MANAŽER - rekonstrukce nemovitostí

11. 07. 2019

Pro investiční skupinu s velmi různorodým portfoliem hledáme kandidáty na nově vypsanou pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER, který se bude starat o větší či menší opravy a rekonstrukce administrativních budov či jiných komerčních nemovitostí. 

Náplň práce:

 - zajištění a vyhodnocení výběrového řízení na projektovou a architektonickou kancelář a zpracování kompletní projektové přípravy, a to zejména objemové studie, studie stavby, dokumentace pro stavební povolení, výkazy výměr pro nacenění objektu, atd.
- zpracování zadávací dokumentace pro výběrové řízení na dodavatele stavby;
- příprava, organizace a vyhodnocování všech dalších dílčích výběrových řízení;
- Construction management během výstavby / rekonstrukce;
- Cost management
- účast na koordinačních schůzkách;
- vyhodnocení potřeb vybavení a nábytku, zajištění výběrových řízení na vybavení a nábytek, vyhodnocení, příprava objednávek, schvalování, kontrola dodávek a fakturace;
- reporting a kalkulace. 

Požadujeme

- VŠ vzdělání - stavební;
- alespoň 5 let praxe na obdobné pozici;
- zkušenost s přípravou a řízením rekonstrukcí většího i menšího rozsahu;
- zkušenost s vedením výběrových řízení od identifikace požadavků přes oslovení firem, vyhodnocení nabídek, objednávky po realizaci a kontrolu faktur;
- preciznost, praktičnost, dotahování do konce;
- invenci a kreativitu v hledání řešení, vkus a cit pro efektivní uspořádání;

Nabízíme

- různorodé projekty;
- zázemí silné společnosti;
- samostatnost, odpovědnost.

 

Nástup: dohodou, i ihned

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)