PROJEKTOVÝ MANAŽER - rekonstrukce nemovitostí Pozice je aktuálně obsazena

11. 07. 2019

Pro investiční skupinu s velmi různorodým portfoliem hledáme kandidáty na nově vypsanou pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER, který se bude starat o větší či menší opravy a rekonstrukce administrativních budov či jiných komerčních nemovitostí.

Náplň práce:

 - zajištění a vyhodnocení výběrového řízení na projektovou a architektonickou kancelář a zpracování kompletní projektové přípravy, a to zejména objemové studie, studie stavby, dokumentace pro stavební povolení, výkazy výměr pro nacenění objektu, atd.
- zpracování zadávací dokumentace pro výběrové řízení na dodavatele stavby;
- příprava, organizace a vyhodnocování všech dalších dílčích výběrových řízení;
- Construction management během výstavby / rekonstrukce;
- Cost management
- účast na koordinačních schůzkách;
- vyhodnocení potřeb vybavení a nábytku, zajištění výběrových řízení na vybavení a nábytek, vyhodnocení, příprava objednávek, schvalování, kontrola dodávek a fakturace;
- reporting a kalkulace.

Požadujeme

- VŠ vzdělání - stavební;
- alespoň 5 let praxe na obdobné pozici;
- zkušenost s přípravou a řízením rekonstrukcí většího i menšího rozsahu;
- zkušenost s vedením výběrových řízení od identifikace požadavků přes oslovení firem, vyhodnocení nabídek, objednávky po realizaci a kontrolu faktur;
- preciznost, praktičnost, dotahování do konce;
- invenci a kreativitu v hledání řešení, vkus a cit pro efektivní uspořádání;

Nabízíme

- různorodé projekty;
- zázemí silné společnosti;
- samostatnost, odpovědnost.

Nástup: dohodou, i ihned