Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

PROJEKTOVÝ MANAŽER (management consulting) Pozice je aktuálně obsazena

05. 08. 2020

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit, hotelových a veletržních služeb, ve kterých je leaderem trhu v ČR. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket a flexibilních obalů a výrobce elektroizolátorů, dále ve společnostech zaměřených na finanční i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Zároveň rozjíždíme start-upy, například v oblasti online prodeje a aktuálně ve zdravotnictví.  Vzhledem k navyšování požadavků na správu a řízení dceřiných společností, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER (management consulting) pro oddělení Corporate Governance.

Role:
Osobní řízení strategicky významných projektů a supervize investičních projektů v jednotlivých společnostech skupiny SPGroup. Identifikace růstových příležitostí a synergií napříč holdingem; vyhledávání projektových příležitostí k úspoře nákladů napříč skupinou; zavedení a metodické řízení projektových kanceláří napříč skupinou, rozvoj odpovědných osob v oblasti projektového řízení;  atd. Cesta k důkladnému seznámení je přes osobní účast na zasedáních představenstev a vybraných interních poradách a na poradách vedení.

Požadujeme

Hledáme předchozí zkušeností s management consultingem a projektovým řízením (předchozí praktická zkušenost s vedením projektů s rozpočtem nejméně 20mil. Kč) – rádi uslyšíme o Vašich klíčových úspěšných projektech. 
Samozřejmostí je dokončené VŠ vzdělání (ekonomický/technický směr), +4 roky praxe, aktivní čeština, Prokázaá zkušenost s metodikou projektového řízení, analytické schopnosti, business cítění, technické znalosti a technické myšlení, výborné ekonomické znalosti, systematičnost, trpělivost, (zdvořilá) urputnost a pečlivost. 

Nabízíme

Zázemí silného holdingu, profesionální tým hlavní kanceláře a především velmi zajímavou a různorodou práci. Účast na zajímavých projektech s velkou zodpovědností a přímým dopadem. Vzhledem k velmi širokému portfoliu skupiny nenastane jednotvárnost ani stereotyp.  Profesnímu rozvoji se nevyhnete, kariérní rozvoj v rámci holdingu možný a vítaný.

 

Pozice není vhodná pro interim manažery ani konzultanty, hledáme a nabízíme dlouhodobou spolupráci