Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

PROJEKTOVÝ MANAŽER (DEVEOPER - KONTEJNEROVÁ STAVBA) Pozice je aktuálně obsazena

12. 01. 2022

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Tým developerské divize o řediteli 3 projektových manažerech projekty řídí, účastní se i akvizičního procesu (technické DD) a následně přebírá a všechny potřebné činnosti si outsorcuje prostřednictvím dlouhodobých partnerů i nově vytendrovaných subdodavatelů. Vedle standardních rezidenčních projektů má za sebou tým i výstavbu administrativní budovy a nyní řídí rekonstrukci lékařského domu a dvou našich hotelů.

Aktuálně potřebujeme zastřešit výstavbu administrativní budovy a hotelu formou kontejnerového řešení. Do toho několik dalších menších projektů u stávajících objektů.

Požadujeme

Pro úspěšné vedení projektů potřebujeme zkušeného projektového manažera s předchozími relevantními zkušenostmi, dokončeným VŠ vzděláním stavebního směru s velmi dobrou znalostí stavebních procesů a legislativy. Komunikativního, poctivého, rozhodného, urputného, samostatného. Rádi prodiskutujeme Vaše referenční projekty.

Nabízíme

U nás najdete zázemí silného holdingu, profesionální sehraný tým hlavní kanceláře včetně dalších interních služeb atd. Vzhledem k velmi širokému portfoliu skupiny nenastane jednotvárnost ani stereotyp. Hledáme a nabízíme dlouhodobou spolupráci.

Nástup: dohodou, co nejdříve