Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

PROJEKTOVÝ MANAŽER (developerská činnost)

01. 07. 2021

Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

Tým developerské divize o řediteli 3 projektových manažerech projekty řídí, účastní se i akvizičního procesu (technické DD) a následně přebírá a všechny potřebné činnosti si outsorcuje prostřednictvím dlouhodobých partnerů i nově vytentovaných subdodavatelů. Vedle standardních rezidenčních projektů má za sebou tým i výstavbu administrativní budovy a nyní řídí rekonstrukci lékařského domu a dvou našich hotelů.

Aktuálně potřebujeme zastřešit 3 rezidenční projekty – a) nová výstavba (zahájení výstavby podzim 2021), b)rozsáhlý rezidenční projekt v Plzni (zahájení výstavby jaro 2022) a c) rekonstrukci bytového domu Praha (v procesu). Do toho několik dalších menších projektů u stávajících objektů.

Požadujeme

Pro úspěšné vedení projektů potřebujeme zkušeného projektového manažera s předchozími relevantními zkušenostmi, dokončeným VŠ vzděláním stavebního směru s velmi dobrou znalostí stavebních procesů a legislativy. Komunikativního, poctivého, rozhodného, urputného. Rádi prodiskutujeme Vaše referenční projekty.

Nabízíme

U nás najdete zázemí silného holdingu, profesionální sehraný tým hlavní kanceláře včetně dalších interních služeb atd. Vzhledem k velmi širokému portfoliu skupiny nenastane jednotvárnost ani stereotyp. Hledáme a nabízíme dlouhodobou spolupráci.

Nástup: ideálně srpen 2021, případně dohodou

Těšíme se na setkání

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)