PROGRAMÁTOR/ANALYTIK (metro Budějovická) Pozice je aktuálně obsazena

28. 06. 2018

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní pojišťovnu, hledáme z důvodu rozšiřování týmu nového kolegu/ kolegyni na pozici

PROGRAMÁTOR/ANALYTIK (metro Budějovická)

Co vás čeká:

- Šestičlenný kolektiv mladých a přátelských lidí;
- Vývoj informačních systémů firmy;
- Analýza případů užití a jejich programování;
- Modelování a převod obchodně/firemních procesů do IT řešení včetně dokumentace;
- Návrhy řešení, apod.

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT;
- Obecnou znalost databázového prostředí a jazyka SQL;
- Znalost některého programovacího jazyka, např. PHP, Visual Basic, JavaScript, ABAP apod.
- Orientace ve webových technologiích;
- Analytické myšlení a schopnost samostatně uvažovat;
- Orientace v IT - objektové, procedurální a deklarativní přístupy, znalost datového modelování a vytváření funkčních prototypů;
- znalost prostředí SAP a problematiky pojišťovnictví výhodou;
- AJ nebo NJ alespoň na základní komunikativní úrovni.

POZICE JE VHODNÁ I PRO STUDENTY - nutný alespoň 3/4 úvazek.

Nabízíme

- Trvalý pracovní poměr;
- Průběžná odborná školení a jazykové kurzy;
- Příjemnou pracovní atmosféru;
- Firemní benefity;
- Do budoucna částečně home office;
- Pracoviště na Praze 4 u metra Budějovická.

Nástup - dle dohody, možno ihned.