PRODUKTOVÝ MANAŽER (POJIŠŤOVNA) Pozice je aktuálně obsazena

25. 02. 2019

Náplň práce:

  • vedení týmu produktových manažerů.
  • tvorba produktové strategie společnosti v rámci cílů a strategie celé společnosti
  • rozvoj metodiky produktového vývoje a souvisejících dokumentů (směrnice, produktové listy…)
  • koordinace tvorby nových produktů a pravidelných aktualizací produktového portfolia
  • identifikace problémů, administrativní správa procesu produktového vývoje, monitoring realizace navržených a schválených opatření
  • zajištění pravidelného produktového reportingu dle potřeb společnosti a regulátora
  • hledání tržních příležitostí pro udržení a posílení pozice pojišťovny
  • koordinace vývoje, inovací, metodické a marketingové podpory produktů
  • pravidelný monitoring a analýza trhu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, případně SŠ s odpovídající praxí
  • znalost neživotních produktů na českém trhu
  • znalost legislativy v oblasti pojišťovnictví
  • zkušenosti s projekty výhodou
  • dobrou znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • analytické schopnosti, logické a strategické myšlení
  • pečlivost, přesnost, smysl pro detail
  • proaktivitu, sebemotivaci, odpovídající pracovní nasazení, flexibilitu

Nabízíme

vedle řady dnes již standardních benefitů nabízíme pozici ve vedení společnosti s vysokou mírou seberealizace a s přístupem ke všem informacím a kolegům ve společnosti, kde spolupráce není jen fráze