Volné pozice

PRÁVNÍ ASISTENT/KA Pozice je aktuálně obsazena

24. 06. 2019

Pro hlavní kancelář investiční skupiny vypisujeme výběrové řízení na pozici ASISTENTKA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ, která se bude spravovat právní archiv i digi archiv a připravovat jednodušší právní dokumenty dle šablon a starat se o akuálnost obchodních rejstříků.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Evidence a archivace všech právních dokumentů, zejména smluv a znaleckých posudků včetně digitalizace, zakládání a vyhledávání v archivech;

- Kontrola (revize) formální správnosti smluvních a jiných právních dokumentů, příprava smluv jednoduššího typu a dodatků ke smlouvám dle šablon;
- Příprava plných mocí;
- Správa údajů v obchodním rejstříku – příprava podání, příloh, zajištění podpisů a podání na obchodní rejstřík;
- Aktualizace stanov společností, zajištění aktuálních údajů v obchodním rejstříku (aktualizace přehledů);
- Zakládání dokumentů do sbírky listin;
- Komunikace s katastrálními úřady (návrhy, doplnění, získávání informací pomocí dálkového přístupu);
- Komunikace s živnostenskými úřady (živnosti, změny, atd.);
-Příprava zápisů valných hromad společností a rozhodnutí jediného akcionáře;
- Příprava zápisů ze zasedání představenstev, dozorčích rad;
- Komunikace se soudy, správními a jinými úřady;
- Komunikace s notáři (notářské zápisy, ověřování, sjednávání termínů atd.);
- Evidence pracovních smluv;
- Spolupráce s finančním oddělením (podklady, smlouvy, archivace);
- Podpora asistentky předsedy představenstva případné zastupování v době nepřítomnosti.

Požadujeme

- Alespoň 3 roky v advokátní kanceláři, kanceláři soudu nebo na obdobné pozici;
- Pečlivost, systematičnost, pořádkumilovnost;
- Preciznost v termínech i archivaci;
- Komunikativnost, příjemné vystupování;
- Perfektní znalost češtiny;
- Perspektivu dlouhodobé spolupráce.

Nabízíme

- Profesionální pracovní zázemí, kolektiv vysoce kvalifikovaných kolegů ochotných poradit a vést;
- Dlouhodobost a stabilitu;
- reprezentativní prostory na Praze 1;
- Seberealizaci, klid na práci,;

Nástup: dohodou (i ihned)