Volné pozice

POJISTNÝ MATEMATIK JUNIOR (student VŠ/absolvent) Pozice je aktuálně obsazena

27. 07. 2017

Pozice je vhodná především pro studenty vyšších ročníků nebo absolventy studia.

Pracovní náplň:

- analýzy podkladů pro výpočty rezerv a sazeb
- pojistně-technické výpočty na základě požadavků klienta
- pravidelný reporting (Solventnost II)
- ad hoc analýzy
- modelování v programu Prophet
- údržba a tvorba maker v jazyce VBA

Požadujeme

- dokončené nebo probíhající studium se zaměřením na matematiku, statistiku, finance nebo jiné technické obory
- angličtinu na komunikativní úrovni
- výbornou znalost MS Excel včetně orientace v programovacím jazyku VBA
- ochotu programovat
- analytické schopnosti, pečlivost, ochotu učit se novým věcem, schopnost řešit úkoly samostatně
- komunikativnost a týmového ducha

Nabízíme

- zaškolení do analytických nástrojů používaných v pojišťovnictví – Prophet, SAS
- získání praktických zkušeností v širokém oboru životní i neživotní pojistné matematiky
- velkou flexibilitu rozvržení pracovní doby
- trvalý pracovní poměr nebo dlouhodobou brigádu s úvazkem až 40 hod. týdně
- příjemnou pracovní atmosféru a malý kolektiv
- při trvalém pracovním poměru benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, kafeterie výhod, slevy na pojistných
- produktech pro zaměstnance a rodinné příslušníky, studijní volno nad rámec dovolené

V případě zájmu nám zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.