Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

ONLINE SPECIALISTA Pozice je aktuálně obsazena

24. 06. 2019

Aquapalace Praha je největší český aquapark, vyhledávané centrum zábavy, relaxace, sportu i rodinného vyžití českých i zahraničních návštěvníků. Aktuálně rozšiřujeme marketingový tým o ONLINE SPECIALISTU. Vtiskněte našemu online svou tvář, u nás se vyřádíte :-)

U nás naleznete prostor k seberealizaci a širokou škálu témat - atrakce si musíte zažít a užít než je správně odkomunikujete - máme nejvíce tobogánů i s nejdelším tobogánem v ČR, adrenalinovou jízdu virtuální realitou, největší saunový svět se skvělými inovativními saunéry, moderní dvoupodlažní fitness, příjemné wellness centrum s masážemi, fyzioterapeuty i kosmetikou, ráj zábavy a relaxace :-)

Požadujeme

Nabízíme inspirativní podněty ke komunikaci, očekáváme profesionalitu a inovativnost, prokazatelné zkušenosti s přípravou a realizací online výkonových kampaní, výhodou praxe v online agentuře. Požadujeme pokročilou znalost Google Analytics, adwords, sklik, atd., zkušenost práce s grafickými programy, psaním reklamních textů. Hledáme zapálení pro práci, zájem o trendy a novinky, aktivní přístup k práci a schopnost zvládat pro marketing obvyklý stres. Angličtina stačí komunikativní, čeština perfektní.

Nabízíme

Samozřejmostí jsou vstupy zdarma do aquaparku a do fitness pro Vás nebo Vaši rodinu, dotované stravování, nápoje zdarma, výrazné slevy na další firemní služby a také na služby obchodních partnerů. Soudržný zapálený tým a atmosféra "vše pro zákazníka" samozřejmostí.