Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

OBCHODNÍK PRO NĚMECKÝ TRH (polygrafie)

11. 07. 2017

Náš klient je špičkou v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepících a grafických etiket. Je úspěšnou českou společností s dlouholetou tradicí s téměř 500 ti zaměstnanci a obratem přes 1 mld. Kč. V posledních letech proběhly a stále probíhají rozsáhlé technologické investice. Je lídr na evropském trhu s unikátní technologií tisku.

Pro nový, úspěšně se rozvíjející obor IML etiket, hledáme energickou osobnost, která má chuť „rozjet“ nový projekt do zahraničí a bude pracovat na pozici OBCHODNÍKA PRO NĚMECKÝ TRH.

Na této pozici budete mít jedinečnou možnost rozvíjet nový projekt, budete mít přímou zodpovědnost za tržby ve výši až 100 mil. Kč. Budete se orientovat převážně na německý trh, budete pravidelně cestovat do zahraničí a obchodovat. Součástí Vaší práce je i tvorba cenových nabídek, pravidelná komunikace s výrobou a kompletní projektové řízení obchodního případu.

Požadujeme

Očekáváme spolehlivou, pečlivou a zodpovědnou osobu s chutí pracovat dlouhodobě. Úspěšný kandidát by měl mít za sebou praxi na obchodní pozici, technické myšlení, pozitivní energii a chuť dosahovat maximálních výsledků. Nutná je znalost NJ. Znalost AJ je výhodou a výhodou je také znalost oboru polygrafie.

Nástup možný ihned.

Pracoviště: Kolín - 35 minut vlakem nebo autem z Prahy

Nabízíme

Vysokou možnost seberealizace;
Možnost kariérního růstu;
Flexibilní přístup k práci a organizaci času;
Cestování po Evropě;
Odborné zaškolení a pravidelné vzdělávání;
Telefon, notebook, služební vůz;
Odpovídající platové podmínky;
Zaměstnanecké benefity;
Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)