OBCHODNÍK CORPORATE FINANCE (investiční fond) Pozice je aktuálně obsazena

04. 01. 2016

Náplň práce:

- vyhledávání finančních a strategických investorů / co-investorů;

- účast na tvorbě business plánů, informačních memorand a projektových modelů při prodeji společností nebo projektů;

- prezentace projektů, vyjednávání obchodních podmínek;

- analýzy investičních příležitostí, vyhledávání a vyhodnocování podkladů;

- analýzy hospodářské situace společností (DD), vedení technického, právního a finančního dataroomu;

- oceňování společností a posuzování efektivnosti projektů;

- spolupráce na projektovém a akvizičním financování, finanční restrukturalizace;

- emise dluhopisů včetně zajišťování komplexní informační povinnosti;

- atd.

Požadujeme

 - VŠ vzdělání ekonomického směru (zaměření na finance a účetnictví výhodou);

- alespoň 3 roky praxe na podobné pozici – vlastní úspěchy s prodejem společností / podílů / spv, získávání financování;

- velmi dobré znalosti finanční analýzy, finančních modelů a účetnictví;

- vynikající znalost MS Office (Excel, PowerPoint);

- prezentační a komunikační schopnosti;

- zkušenost s vedením obchodních jednání a vyjednáváním obchodních podmínek;

- aktivní znalost anglického jazyka.

Nabízíme

- pracovní poměr ve zkušeném týmu;

- přátelská atmosféra na pracovišti v centru Prahy.