Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

Obchodník pro zahraniční trhy

24. 01. 2017

Tradiční česká výrobní společnost, leader v oboru (subdodávky převážně pro FMCG) obsazuje pozici Obchodník pro zahraniční trhy.

- Spolupráce na tvorbě obchodní a výrobní strategie a plánů;
- Zodpovědnost za obchodní zakázky u svěřených klientů, udržování dobrých obchodních vztahů a péče o klienty;
- Vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí, účast ve výběrových řízeních;
- Samostatné vedení jednání, prezentace, tvorba nabídek, uzavírání smluv;
- Komunikace napříč společností, spolupráce s výrobou;
- Zodpovědnost za KPIs.

Požadujeme

- Praxe v exportu;
- Vynikající obchodník a vyjednávač;
- SŠ / VŠ vzdělání nejlépe obchodního nebo technického směru;
- Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka, další jazyky výhodou (samostatné vedení osobních i telefonických jednání u zahraničních zákazníků);
- Samostatnost, zodpovědnost, ambice uspět;
- Časová flexibilita (pracovní cesty ČR i zahraničí dle klientů);
- Dobrá znalost práce na PC;
- ŘP sk. B.

Nabízíme

- Práce pro stabilní zavedenou výrobní společnost s dlouholetou tradicí, inovátora a leadera na trhu;
- Moderní pracovní prostředí;
- Motivující finanční ohodnocení (fix + %).

Pracoviště: 50 km na východ od Prahy

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)