OBCHODNÍ ŘEDITEL – INVESTIČNÍ BANKOVNICTVÍ

01. 01. 2015

Pro našeho klienta, středně velkou investiční společnost s aktivitami v oblasti poskytování služeb, prodeji finančních produktů, developmentu a realitách se sídlem v centru Prahy, hledáme z důvodu růstu portfolia společnosti kandidáta/tku na pozici OBCHODNÍ ŘEDITEL.

Náplň práce:

Strategické řízení svěřeného portfolia společností po obchodní stránce; Spolupráce s vedením jednotlivých společností na nastavení správné strategie, poradenství; Vyhledávání obchodních příležitostí – nákup a prodej společností nebo jejich částí, navazování obchodní spolupráce; V případě akvizic/divestic zodpovědnost za hladký a správný průběh; Rozvoj, vedení, koučování a motivace obchodního týmu (obchodníci & analytici); Vedení obchodních jednání na nejvyšší úrovni; Zodpovědnost za výsledky obchodní divize; Reportování a komunikace s vedením společnosti.

Požadujeme

Alespoň 15 let praxe v top managementu, praxe v investičním bankovnictví vítána; Osobní zkušenost s vedením obchodních jednání a vlastním prodejem; Zkušenosti s budováním a vedením obchodního týmu; Obchodního ducha a orientaci na výsledek; Výborné komunikační a prezentační dovednosti; Ambice a tah na bránu, schopnost přijmout zodpovědnost; Aktivní znalost anglického jazyka (i českého jazyka); Ukončené VŠ vzdělání ekonomického směru plus MBA výhodou; Morální a občanskou bezúhonnost; Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Možnost uplatnění získaných zkušeností a další osobní rozvoj; Zázemí stabilní společnosti; Reálný prostor pro seberealizaci a prestižní kariérní růst; Možnost zajímavého finančního ohodnocení;

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)