OBCHODNÍ MANAŽER/KA (finanční produkty) Pozice je aktuálně obsazena

05. 08. 2016

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost působící v prodeji finančních produktů pro korporátní klientelu hledáme kandidát/tku na pozici OBCHODNÍ MANAŽER / KA

Náplň práce:

- Prodej finančních produktů klientům - společnostem;
- Vyřizování poptávek, zpracování do systému a komuikace s klienty;
- Aktivní yhledávání nových obchodních příležitostí; atd.

obsazujeme OBCHODNÍ MANAŽER KA finanční produkty.jpg

Požadujeme

- alespoň 2 roky obchodních zkušeností nebo obchodní zápal a přesvědčivé vystupování;
- schopnost jednat s klienty na úrovni generální / finanční ředitelů nebo majitelů firem;
- dokončené SŠ vzdělání, aktivní znalost angličtiny, znalost práce s MS Office;
- ŘP sk. B + zkušenosti s řízením vozu a ochotu cestovat
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost;
- otevřenost vůči změnám, ochotu učit se;
- energii, bezúhonost.

Nabízíme

- možnost realizace obchodního talentu s kvalitním produktem a zázením nadnárodní společnosti;
- přátelský kolektiv;
- finanční ohodnocení doplněné o výkonnostní odměny;
- využití služebního vozu i pro soukromé účely;
-  týdnů dovolené, příspěvek na stravování, školení;- možnost občasné práce z domova i flexibilní začátek / konec pracovní doby, atd.