Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

OBCHODNÍ ASISTENT/KA - návrhy interiérů (part time)

19. 05. 2021

Pro  společnost No Limits Design, která se stará o design kanceláří, společných prostor, konferenčních sálů, firemních jídelen, vstupních hal a dalších prostor určených pro zaměstnance, hledáme do týmu kolegu/kolegyni pro zajištění obchodního rozvoje.

Proč hledáme:
Jsme mladá společnost, specialista na návrhy interiérů pro kanceláře, restaurace, hotely a další společenské prostory. Naši zákazníci nás vyhledávají pro naši rychlost, kreativitu, schopnost pochopení potřeb a nadšení pro interiéry. Naši dosavadní klienti se na nás obrací na základě referencí, ale přišel čas k dalšímu růstu. Z tohoto důvodu hledáme nového kolegu / kolegyni pro vedení různorodých činností:

Vaše činnosti:
- aktivní prodejní telefonická komunikace se stávajícími i potenciálními zákazníky včetně vyhledávání kontaktů;
- vyhledávání veřejných soutěží a vypisování přihlášek;
- příprava prezentací pro klienty s dostupných materiálů;
- příprava ceníků a kalkulací;
- spravování účtů na sociálních sítích LinkedIn, Facebook, Instagram;
- správa webových stránek;
- psaní článků, zajišťování fotografií a publikování;


Koho hledáme:
- obchodního ducha a schopnost vedení aktivní prodejní komunikace po telefonu;
- zkušenosti s prací se sociálními sítěmi - LI, FCB, IG;
- schopnost psaní článků na web a sociální sítě (kvalitní čeština);
- pokročilou znalost MS Excel a PowerPoint;
- samostatnou osobnost, otevřenou mysl, energii;
- pečlivost, spolehlivost, přátelské vystupování;
- vítáme nadšení pro návrhy interiérů a design;

U nás najdete:
- mladý nadšený tým;
- energii a vztah k navrhování interiérů a zajišťování krásnějšího, praktičtějšího i zdravějšího pracovního prostředí pro naše klienty;
- zajímavé finanční ohodnocení s příjemnými odměnami za získání klienta;
- krásné prostory showroomu na Praze 4 u metra Pankrác;
- zaučení a mentoring;
- vysokou samostatnost.

Spolupráce:
hledáme kolegu/kolegyni na zkrácený úvazek 4 hodiny denně s nástupem ihned nebo dohodou.

V případě zájmu o setkání zašlete svůj profesní životopis a krátký motivační dopis vyjadřující Váš vztah k sociálním sítím, návrhům interiérů a časové možnosti spolupráce.

Těšíme se na setkání :-)

Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře:

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti REX FACTUM s.r.o., IČ: 27439275, se sídlem Praha 5 - Smíchov, Janáčkovo nábřeží 1153/13, PSČ 15000 dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů dle Nařízení evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR) a jejich uchování v personální databázi této společnosti, za účelem vyhledání zaměstnání pro Vaši osobu a za účelem následné komunikace tj. souhlasíte s jejich ukládáním na nosiče dat, upravováním, vyhledáváním v nich, tříděním, kombinováním, zpřístupněním Vámi předem odsouhlaseným zaměstnavatelům za účelem nabídky pracovní pozice a likvidací. Osobní údaje budou zpracovávány v celém Vámi poskytnutém rozsahu (zejména jméno, emailová adresa, telefon, životopis atd.) a uchovávány v elektronické formě (v podobě souborů) na šifrovaném úložišti. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám a bude k nim mít přístup pouze příslušný zaměstnanec, vedení naší společnosti a dále Vámi předem odsouhlasení zaměstnavatelé, poptávající danou pozici. Osobní údaje budou skartovány do 5 let ode dne jejich poskytnutí (nebudou-li platné předpisy vyžadovat uchovávání po delší dobu). Každý subjekt údajů je oprávněn požadovat po nás informaci, jaké osobní údaje zpracováváme, vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje naší společnosti a této žádosti bude vyjma případů plnění zákonných povinností vyhověno. Zpětvzetím souhlasu budete také automaticky vyřazení z nabídky zasílané zaměstnavatelům, z případného výběrového řízení a Vaše osobní údaje budou skartovány.

(max. 3 MB)