GROUP ONLINE STRATEGIST Pozice je aktuálně obsazena

10. 11. 2020

Z důvodu potřeby douhodobé strategické prezentace jednotlivých značek investiční skupiny SPGroup na sociálních sítích, maximální využití jejich potenciálu a vzájemných synergií obsazujeme novou centrální pozici GROUP ONLINE STRATEGIST

Náplň práce:

- Vedení specialistů jednotlivých společností skupiny při navrhování a implementaci strategie komunikace na sociálních sítích;
- Sledování aktuálních trendů, aktivní navrhování jejich implementace v jednotlivých společnostech skupiny SPG;
- Navrhování, vlastní realizace a vyhodnocování kampaní na účtech SPGroup, případných start-upů a projektů řízených přímo předsedou představenstva;
- Analýza webových stránek společností, poradenství při jejich struktuře a nastavení;
- Hledání synergií a využívání síly značek společností skupiny SPG v rámci on-line;
- Hodnocení úspěšnosti komunikace na on-line sítích jednotlivých společností skupiny SPG;
- Lektorská činnost v oblasti on-line komunikace – přenos zkušeností a  zvyšování/prohlubování znalostí o sociálních sítích v rámci skupiny SPG;

Požadujeme

  • Alespoň 3 roky samostatné, intenzivní a profesionální práce se sociálními sítěmi (Social media management, content management, optimalizace webových stránek, analytika, direkt marketing  – ideálně praxe z mediální agentury);
  • Zkušenosti s vytvářením dlouhodobých i jednorázových aplikací pro marketingové účely;
  • Pokročilé znalosti nejnovějších trendů v oblasti správy a tvorby obsahu sociálních sítí;
  • Schopnost analytického uvažování a multitaskingové dovednosti;
  • Vynikající komunikační schopnosti a prezentační dovednosti;
    Zkušeností s marketingovými aplikacemi/softwarem v oblasti analýzy on-line médií a administrace profilů/stránek na sociálních sítích;
  • Strategické a kreativní myšlení;
  • Energický přístup ke svěřeným úkolům;
  • Schopnost jasně, efektivně a přesvědčivě komunikovat (konzultantský přístup);
    Organizační schopnosti, orientaci na výsledky, kvalitu a detail.

Nabízíme

-          Tvůrčí a rozmanitou práci s vysokou mírou seberealizace;
-          Dlouhodobé konzultantské působení s přímým zapojením do implementace;
-          Reputační i finanční ocenění za úspěch.