Volné pozice

NOVÁ MÉDIA GURU Pozice je aktuálně obsazena

01. 06. 2017

Z důvodu potřeby douhodobé strategické prezentace jednotlivých značek investiční skupiny na sociálních sítích, maximální využití jejich potenciálu a vzájemných synergií obsazujeme novou centrální pozici:

Náplň práe:

  • Poradenství při navrhování a implementaci strategie jednotlivých značek skupiny SPGroup na sociálních sítích;
  • Sledování aktuálních trendů a aktivní navrhování jejich implementace;
  • Navrhování, realizace a vyhodnocování kampaní na všech účtech sociálních médií a úzká metodická spolupráce při tvorbě a realizaci jednotlivých kampaní;
  • Hledání synergií a využívání síly značek.

Požadujeme

  • Alespoň 3 roky samostatné, intenzivní a profesionální práce se sociálními sítěmi (Social media management, content management, optimalizace webových stránek, analytika, direkt marketing  – ideálně praxe z mediální agentury);
  • Zkušenosti s vytvářením dlouhodobých i jednorázových aplikací pro marketingové účely;
  • Pokročilé znalosti nejnovějších trendů v oblasti správy a tvorby obsahu sociálních sítí;
  • Schopnost analytického uvažování a multitaskingové dovednosti;
  • Vynikající komunikační schopnosti a prezentační dovednosti;
    Zkušeností s marketingovými aplikacemi/softwarem v oblasti analýzy on-line médií a administrace profilů/stránek na sociálních sítích;
  • Strategické a kreativní myšlení;
  • Energický přístup ke svěřeným úkolům;
  • Schopnost jasně, efektivně a přesvědčivě komunikovat (konzultantský přístup);
    Organizační schopnosti, orientaci na výsledky, kvalitu a detail.

Nabízíme

-          Tvůrčí a rozmanitou práci s vysokou mírou seberealizace;
-          Dlouhodobé konzultantské působení s přímým zapojením do implementace;
-          Reputační i finanční ocenění za úspěch.