MARKETINGOVÝ ANALYTIK Pozice je aktuálně obsazena

26. 11. 2020

OTK GROUP, a.s.
Přední tiskařský závod, který funguje na trhu více než 140 let (kolínská Bayerka) a patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě.
Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a robotizace, dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky.
Do našeho týmu rádi přivítáme ty z Vás, kterým vyhovuje práce v dynamickém prostředí, nebojíte se změn a máte zájem pracovat na svém profesním rozvoji.

Náplň práce:

  • klíčová úloha/ podpora obchodníků při akviziční činnosti
  • analytické činnosti: sběr informací, sledování a vyhodnocování trendů na trhu
  • monitoring zákaznických segmentů
  • identifikování příležitostí pro jednotlivé produkty a trhy
  • přinášení nových nápadů a návrh nejlepších aktivit pro jejich realizaci
  • prohlubování konkurenceschopnosti společnosti
  • SWOT analýza, vyhodnocení přínosu marketingových aktivit
  • pravidelný reporting analýz a dat
  • podílení se na vytváření marketingové a obchodní strategie
  • aktivní komunikace s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání (marketing, ekonomika)
  • praktické zkušenosti na obdobné pozici, alespoň 3 roky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • velmi dobrou znalost MS Office (Excel)
  • samostatnost, pečlivost, rozhodnost, systematičnost
  • velmi dobré analytické schopnosti, komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • různorodou pracovní náplň
  • zázemí tradiční české společnosti s dlouholetou tradicí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
  • notebook, mobilní telefon
  • zvýhodněné tarify od T-Mobile
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • dotované stravování a další firemní benefity

 Nástup: IHNED nebo dohodou

Lokalita: Kolín