MANUFACTURING MANAŽER Pozice je aktuálně obsazena

06. 06. 2016

Pro našeho klienta, úspěšnou nadnárodní společnost a významného výrobce a dodavatele komponentů pro evropské leadery automobilového průmyslu, hledáme vhodného kandidáta do managementu společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení a organizování provozu výroby

  • vedení pracovního týmu (4-5 technických pracovníků)

  • optimalizace výrobních procesů

  • kontrola veškerých procesů a kvality výroby

  • komunikace s odběrateli (největší automobiloví producenti)

  • komunikace s projektovými týmy v zahraničí

  • v horizontu 2-3 let rozšiřování výroby

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru (čtení technických výkresů)

  • alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici v oblasti automotive

  • perfektní znalost OEM požadavků

  • výborná znalost AJ, výhodou NJ

  • psychická a fyzická zdatnost

  • flexibilita, iniciativa

  • adaptabilita

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení

  • roční bonusy, mimořádné odměny

  • služební vůz

  • jazykové kurzy na pracovišti

  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • příspěvek na dopravu

  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, jídelna na pracovišti atd.)

  • možnost seberealizace

  • zázemí mezinárodní společnosti s dlouhodobou historií

V případě zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.