Volné pozice

zpět na výpis pracovních pozic

MANAŽER POBOČKOVÉ SÍTĚ / DEPUTY CEO Pozice je aktuálně obsazena

01. 11. 2022

 

Pojišťovací makléř specializující se na produkty neživotního pojištění hledá z důvodu blížící se generační výměny kandidáta na pozici MANAŽER POBOČKOVÉ SÍTĚ / DEPUTY CEO, který/á v horizontu kratším než delším bude schopný/á převzít kompletní řízení společnosti (CEO zůstane v poradenské neexekutivní roli).

Hledáme excelentního obchodníka, který ocení příležitost postupu, prokáže své schopnosti a vytěží potenciál kmene, značky a kolegů. Velmi stabilní oporu najde v dlouhodobě působící Provozní ředitelce, která drží back office včetně financí pevně v rukou. Obchodní manažer se stará o stávající síť a sjednatele.

Na Vás by byl vedle řízení společnosti rozvoj a rozšiřování sítě sjednatelů, spolupráce s pojišťovnami a dalšími partnery (mimo pojistných produktů nabízíme také hypotéky, případně další produkty (energie, aj.) a samostatná jednání s významnými partnery a zájmovými organizacemi. Strategické směřování a reporting.

Pozice velmi odpovědná s vysokou mírou samostatnosti (měsíční report akcionáři bez mikromanagementu nebo zasahování do řízení). Pozice je do budoucna spojená s výkonem člena představenstva spolu s akcionářem, všechny činnosti a reporty musí být v souladu se zákonem.

Požadujeme

Hledáme zkušenosti z pojišťovnictví - ať už z pojišťovny nebo od b2c makléře. Potřebujeme silně proobchodní přístup, poctivost, urputnost. Nechceme stagnovat, ale růst, hledat příležitosti. Vysokoškolské vzdělání alespoň prvního stupně a velmi dobré ekonomické i právní povědomí nutností.

Nabízíme

Nabízíme fixní mzdu + čtvrtletní bonusy dle KPI a do budoucna možnost podílu na HV.