MANAŽER OBCHODU (MORAVA) Pozice je aktuálně obsazena

17. 10. 2017

Pro našeho klienta, rodinnou firmu zabývající se manufakturní výrobou, ručním stáčením a prodejem minerální vody, hledáme kreativního člena rozvíjejícího se týmu, který má rád výzvy a nebojí se přicházet s novými nápady.

Popis pozice

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozvoj vztahů se zákazníky
- navazování nových obchodních vztahů a jejich rozvoj v oblasti Gastro / Horeka
- provádění pravidelných školení servisu restaurace a zbožíznalectví
- účast a profesionální reprezentování společnosti na marketingových akcích
- koordinace obchodních, marketingových a propagačních aktivit
- spolupráce při tvorbě motivačního programu pro zákazníky společnosti
- péče o sklad a provozování platebního terminálu

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- prokazatelná praxe z oblasti prodeje
- velkou výhodou zkušenost s prodejem vína a nebo produktů do gastronomických provozoven
- sommelierské dovednosti jsou vítány
- umění navazovat a udržet a prohlubovat dlouhodobé dobré vztahy se zákazníky
- orientaci na splnění cíle
- silná osobnost, vynikající komunikační a prezentační dovednosti
- důslednost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
- velmi dobrá znalost práce s PC,  MS Office
- řidičský průkaz sk. B s praxí

Nabízíme

- mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
- příjemné zázemí menší rodinné společnosti se stabilním zázemím podpořeným majoritním vlastníkem
- služební automobil, notebook, mobilní telefon, vše i pro soukromé užívání
- hlavní pracovní poměr na jeden rok, s prodloužením na dobu neurčitou
- řadu firemních benefitů – týden dovolené navíc, sleva na firemní výrobky v rámci holdingu, příspěvek na stravenky, zvýhodněné ceny nákupu pohonných hmot a mobilního volání
- práci v příjemném prostředí, osobní přístup
- místo výkonu práce Brno a okolí