Volné pozice

MANAŽER KVALITY (zdravotnictví) Pozice je aktuálně obsazena

24. 11. 2020

Pro našeho klienta, obchodní a poradenskou firmu zaměřenou zejména na vysoce specifickou oblast zdravotnictví, hledáme kandidáta na pozici MANAŽER KVALITY

Náplň práce:

• Vypracovávání, zavádění a udržování procesů týkajících se integrovaného systému řízení
• Kontrola dodržování interních směrnic a právních předpisů
• Kontrola obchodních a provozních činností organizací
• Vydávání doporučení, sledování odstranění zjištěných nedostatků
• Příprava, překládání a implementace registračních dokumentů zdravotnických prostředků
• Komunikace s regulačními úřady a státními institucemi
• Aktualizace databáze registrací, archivování dokumentace
• Sledování legislativních změn na národní a evropské úrovni
• Zabezpečování souladu a plnění legislativních požadavků
• Zjišťování a evidence spokojenosti zákazníků, kvality dodavatelů, aktivní komunikace s nimi
• Zpracování a evidence reklamací a řešení reklamací
• Identifikace a řešení nežádoucích událostí
• Organizace školení pro zaměstnance

Požadujeme

• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• Angličtina – středně pokročilá
• Řidičský průkaz sk.B

Výhodou bude, pokud budete umět

• Znalosti a zkušenosti se systémy řízení kvality

Nabízíme

• Práce ve stabilní společnosti
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na životní pojištění
• Podporujeme vzdělávání