MANAŽER/KA SPRÁVY ZAJIŠTĚNÍ Pozice je aktuálně obsazena

15. 11. 2018

Náplň práce:

  • dohled nad dodržováním zajistného programu v rámci pojišťovny
  • komplexní zpracování a tvorba zajišťovací politiky včetně vhodných typů zajištění
  • konzultační, poradenská a lektorská činnost v oblasti zajištění
  • metodické vedení vymezených úseků vzniku a správy pojištění
  • podíl na formulování zásad obchodní politiky pojišťovny
  • tvorba komplexních projektů v rozhodujících oblastech zajišťovací politiky, komunikace se zajistnými makléři
  • vyhodnocování působení pojišťovny v ekonomické sféře a na zajišťovacím trhu
  • zpracování analýz, prognóz a projektů a vyúčtování zajistného programu
  • spolutvorba předpisové základny ŘKS pro oblast zajištění a B2B úpisu

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického či matematického zaměření
  • znalost pojistných smluv (retail, průmysl) a navázaných pojistných rizik
  • znalost zajistných smluv (obligatorní, fakultativní), kombinace základních zajistných smluv
  • znalost tvorby zajistného programu ve vazbě na rizikový profil společnosti
  • znalosti moderních trendů při tvorbě zajistného programu (loss portfolio transfer a další specifické zajistné transakce)
  • analytické schopnosti pro posouzení potřeby uzavření individuálních zajistných smluv na základě úpisu pojistných smluv (monitoring výluk, výjimek a limitů zajistného programu aj.)
  • znalost činnosti zajistného makléře, spolupráce s ním
  • schopnost vyjednávání
  • výhodou je zkušenost z práce pro zajistného makléře, zajišťovnu nebo pojišťovnu; práce pojistného matematika v oblasti neživotního pojištění a podobné pozice

Nabízíme

  • možnost osobního a profesního růstu
  • různorodou a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • mzdové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy
  • zázemí a stabilitu silné české finanční skupiny
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • zaměstnanecký mobilní tarif
  • pracoviště v centru Prahy u stanice metra B „Náměstí Republiky“
  • zaměstnaneckou slevu při sjednání pojištění u Slavia pojišťovny
  • možnost získat kartu MultiSport
  • nástup dle dohody